• Zaterdag veiling gesigneerde voetbalshirts

    Aanstaande zaterdag is de veiling van gesigneerde voetbalshirts na afloop van de wedstrijd Vitesse Delft tegen FC Skillz. Aansluitend van de veiling is er een derde helft in de kantine van Vitesse Delft. Om 16:30 uur zal de veiling beginnen.

    Shirt van Dusan Tadic (gesigneerd door de selectie van Ajax), gesigneerd shirt van Arjen Robben en een gesigneerd shirt van de selectie van Feyenoord zullen allen op de Vitesse veiling komen. Ook kun je bieden op de officiële voetbalshirts van oud- Vitesse Delft spelers Kevin Visser en Jeff Hardeveld. Deze gesigneerde voetbalshirts zijn een must-have voor iedere voetballiefhebber.

    Ook hebben we 2 VIP wedstrijdkaarten met parkeerkaart.

    Tenslotte steun je hiermee onze prachtige vereniging want de volledige opbrengst zal naar Vitesse Delft gaan voor de jeugdactiviteiten en het nieuwe terras.

    Kom gezellig zaterdag een hapje en een drankje doen bij de club en kom de mannen van trainer Ronald Hes steunen in de eerste competitiewedstrijd om 14:30 uur.

    Tot zaterdag!

rfwbs-sliderfwbs-slide