
Ook deze maand is er weer een vrijwilliger van de maand in het zonnetje gezet. Voor de maand april is het JW Scheffers geworden. Jan Willem is een Vitesse man die al vele petten heeft gedragen in de 50 jaar dat hij lid is van de vereniging. In 1973 is hij verhuisd van Hoogeveen naar Delft en in 1974 is hij lid geworden van de vereniging.
Zo voetbalde hij in een vriendenelftal waarin hij ook de aanvoerderstaken voor zijn rekening nam. Na de training op dinsdagavond werd er een echte clubavond gemaakt en ook dan nam Jan Willem de verantwoording voor de bar voor zijn rekening.
Naast het voetballen werd ook de administratie van de “Snippenclub” bijgehouden, inmiddels is dit overgegaan naar de “Club van 100”.
Dat er bij het voetballen ook scheidsrechters nodig zijn, dat werd goed ingezien door hem. Ook hierin wist hij meteen een verantwoordelijk taak in te vullen, het coördineren van de nodige scheidsrechters voor de wedstrijden. Zelf vervulde hij ook de taak om menig wedstrijdje van de jeugd en lager elftallen te fluiten, wat hij nog steeds actief doet. Naast het fluiten kan hij ook nog met een vlag langs de zijlijn lopen om de scheidsrechter te assisteren bij een wedstijd van het 6 de elftal, waarin hij zelf jaren in gespeeld heeft.
Kortom een echte Vitesse man waar we op kunnen rekenen om een wedstrijdje te fluiten.