• Voorlopige indeling jeugdteams seizoen 2020/21

    De voorlopige indeling van de aantal jeugdteams voor het seizoen 2020 - 2021 is bekend. 

    De jeugdcoördinatoren, trainers en leiders van het afgelopen seizoen hebben zich de afgelopen tijd gebogen over de indeling voor het volgend seizoen van al onze jeugdteams. Zoals altijd hebben we zoveel mogelijk geprobeerd rekening te houden met zowel spelers- als algemeen belang van alle jeugdteams van Vitesse Delft. Wij beseffen dat wij niet iedereen tevreden kunnen stellen en vragen jullie begrip hiervoor. 

    De indeling is een voorlopige indeling. Als gevolg van nieuwe aan- of afmeldingen e.d. is het mogelijk dat de indeling nog wijzigt. 

    Onder 19-1
    Hoofdtrainer: Carlos Pinas
    Assistent/team manager: Ed Vermeer

    Dave Mabiala
    Chendy Hooi
    Bram van ’t Noordende
    Gigi Vermeer
    Danny Oraha
    Rayhan Alouane
    Glenn Beezemer
    Saggar Jhamai
    Achmed Al Salem
    Andy Bosman
    Scott Dijkxhoorn
    Imad El Mourabit
    Jeffrey Heskes
    Emraan Pirushu

    Onder 17-1
    Hoofdtrainer: Regilio Mac Donald
    Assistent trainer: Hamza El Kaddouri
    Ray Rechermar Brazil
    Carlos Antonia
    Amr Abdalla
    Mert Tunc
    Ismael Yahyaoui
    Hamze Achmed
    Evren Urun
    Abed Hider
    Youri Marijs
    Halmar Korte
    D’Angelo Cathalina
    Ibrahim Barwari
    Rayan Achalhi
    Khalid Hassan
    Ali Gozukara
    Hierro Mattheeuws
    Fallilou Gueye
    Zine-Eddine Zaouki
    Simon Guichelaar
    Cuneyt Gumus
    Ousmane Jalloh
    Pesewa Korte

    Onder 15-1
    Hoofdtrainer: Mitchel Martijn
    Assistent trainers: Koen de Vroed en Pepijn Snel

    Mika Bergakker
    Euchendel Hortencia
    Hamza Hassan
    Tyrell Eelst
    Ervan Oz
    Jayden de Bock
    Niyar Maruf
    Moayed Balout
    Ryan Oorlog
    Senar Asan
    Sem de Graaf
    Dylan Macaya
    Zayiem Martha
    Chenoa Bergakker
    Serquenten Nivillac
    Dylan Golyardi

    Onder 13-1
    Hoofdtrainer: Martijn van Leeuwen
    Assistent trainer: Andre Zuurmond

    Florian Leroy
    Tobias Duinkerken
    Dez Friebel
    Kenji-Glenn Schaareman
    Yanis Muilwijk
    Nayric Nahr
    Coen de Visser
    Kite van Leeuwen
    Jimmy van Woggelum
    Zakariae Nia
    Manaubese Zuurmond
    Luuk van der Geest
    Senna Staps
    Tom de Cock
    Duke Bosch

    Onder 13-2
    Hoofdtrainer: Martijn van Leeuwen
    Assistent trainer: Andre Zuurmond

    Fanuel Mehari
    Uveyis Kizilalan
    Abel Franken
    Glynn Tichelaar
    Ibrahim Oliwi
    Thijn van der Horst
    Ruben Seijsener
    Simon Kadijk
    Adams Gasore
    Daniel Antonia
    Daniel Ovalle Maestre
    Hamid Haj Issa
    Jayden Mengsteab
    Wina Mengsteab
    Abdullah Eslebi
    Mustafa Abukar

    Onder 11-1
    Hoofdtrainer: Marco Schaareman
    Assistent trainer: Roger Poldervaart

    Stef de Visser
    Zayd El Khouakhi
    Duncan van der Horst
    Bilal Amajoud
    Daniel Haidari
    Ryan van Baarle
    Esad Acikgoz
    Joshua Poldervaart
    Finn de Graaf

    Onder 11-2
    Hoofdtrainer: Marco Schaareman
    Assistent trainer: Roger Poldervaart

    Navaro Papilaja
    Bob Dorlas
    Milan de Koster
    Navid Cinjee
    Yousef Haidari
    Ilias Amajoud
    Luke Mulder
    Renzo Nghollo
    Maxwell Velloza
    Pepijn Schoutens

    Onder 9-1
    Hoofdtrainer: Hans Hexspoor
    Assistent trainer: Rayhan Alouane

    Senn van der Pol
    Ilyas El Khouakhi
    Talha Donmez
    Lishandro Werleman
    Imran Alouane
    Amin Nia
    Benyamin de Vries
    Marley Verhagen

    Onder 9-2
    Hoofdtrainer: Hans Hexspoor
    Assistent trainer: Rayhan Alouane

    Dane Tjin-Asjoe
    Binh-Phu Truong
    Christiaan Duinkerken
    Luchairo Sam-Sin
    Rens de Visser
    Aman Mehari
    Leo Bui

    Onder 8-1
    Hoofdtrainer: Hans Hexspoor
    Assistent trainer: Rayhan Alouane

    Jerzinho Olbina
    Revelhinho Olbino
    Angelos Tsironis
    Julius Leroy
    Adam Laafif

    Mini’s
    Hoofdtrainer: (Opa) Peet van den Akker
    Assistent trainers: Peter Marijs en Patrick Marijs

    Adhiraj Deshmukh
    Zidan Prabudiansyah
    Ychen Wang
    Dax Blanken
    Ezequiel Perez
    Danny Zuiderwijk
    Joseph Hosea
    Minh Nguyen
    Samir de Boer
    Luuk Reinderink
    Jens Nederveen
    Rayan Achalhi
    Jayden Aarendell
    Elias Haidari
    Lucas Poot
    Imran Misaid
    Alvinn Cinjee
    Vincent Elzerman 

rfwbs-sliderfwbs-slide