Op zaterdag 28 maart gaat Vitesse op bezoek in Midden-Delfland. Tegenstander die middag is Schipluiden.
Schipluiden is aan een goed seizoen bezig. De ploeg staat op de 4e plaats en haalde zes punten uit de laatste drie wedstrijden. Lastige uitwedstrijden tegen TAC ’90 (0-3) en Wilhelmus (2-5) werden overtuigend gewonnen. Tussendoor verslikten de geel-blauwen zich echter in GDA, dat de drie punten me naar Den Haag nam.
Ook Vitesse won twee van haar laatste drie wedstrijden. Na goede resultaten tegen DSVP en koploper Westlandia verloor het afgelopen zaterdag echter van concurrent GDA. Door deze onnodige misstap staat de ploeg op de 9e plaats en lijkt elke wedstrijd de komende weken “een finale”.
De heenwedstrijd tussen beide ploegen, in Delft, leverde een 1-0 zege op voor de ploeg van aanvoerder Levie Schut. De laatste jaren kwamen Schipluiden en Vitesse elkaar regelmatig tegen. De teams zijn aan elkaar gewaagd!
Bij winst doet Schipluiden goede zaken, want concurrenten KMD en BMT spelen op dezelfde dag tegen elkaar. Vitesse heeft de punten ook hard nodig en zal er alles aan doen om deze mee naar Delft te nemen.
De wedstrijd begint a.s. zaterdag om 14:30 uur op Sportpark Keenenburg en staat onder leiding van scheidsrechter Verwijs. Vitesse hoopt op net zoveel supporters als de laatste wedstrijd tegen GDA, toen de halve tribune door Delftenaren bezet werd.