• Vitesse Delft Z3

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Bruin, Djordan deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 jan. 20:30VELO 4 - Vitesse Delft 3VELO Sporthal (Wateringen)
    3 feb. 21:00Vitesse Delft 3 - FC Westland 9Tanthof (Delft)
    10 feb. 20:30MSV '71 2 - Vitesse Delft 3Wethouder Smithal (Maassluis)
    24 feb. 22:00Vitesse Delft 3 - Quick 1Tanthof (Delft)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 jan.Vitesse Delft 3 - VELO 34 - 4
    18 jan.Vitesse Delft 1 - Wippolder 13 - 2
    18 jan.Vitesse Delft 2 - Wippolder 23 - 0
    22 jan.Semper Altius 3 - Vitesse Delft 33 - 7
  • Poulestanden Vitesse Delft 3 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vitesse Delft 311005413
    2dvv Delft 4100145-10

    Poulestanden Vitesse Delft 3 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vitesse Delft 311004133
    2Full Speed 1100114-30

    Poulestanden Vitesse Delft 3 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tutor 611006603
    2Vitesse Delft 310016600

    Poulestanden Vitesse Delft 3 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZVV Den Haag 20161402112506242
    2Stanga 715130284434139
    3Vitesse Delft 31593378502830
    4FC Westland 9161006110713930
    5Mazzel Stars 71491474443028
    6Loosduinen 21590660501027
    7VELO 4169077265727
    8Tutor 10147167570522
    9Exact 1166377179-821
    10VELO 31642107479-514
    11Quick 11432957102-4511
    12Semper Altius 314311051104-5310
    13dvv Delft 31612134295-535
    14MSV '71 215111351109-584
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-slide