• Vitesse Delft Z3

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Bruin, Djordan deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Vitesse Delft 3 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vitesse Delft 311005413
    2dvv Delft 4100145-10

    Poulestanden Vitesse Delft 3 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vitesse Delft 311004133
    2Full Speed 1100114-30

    Poulestanden Vitesse Delft 3 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tutor 611006603
    2Vitesse Delft 310016600

    Poulestanden Vitesse Delft 3 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stanga 7211902138578157
    2ZVV Den Haag 20211902144648056
    3Vitesse Delft 3211443103663746
    4FC Westland 9211218147984937
    5Loosduinen 221113783701336
    6Mazzel Stars 720112797682935
    7VELO 421110109385833
    8Tutor 1020929107103429
    9Exact 122641291129-3822
    10Quick 121631288146-5821
    11Semper Altius 320511479150-7116
    12dvv Delft 322431572122-5015
    13VELO 322421689107-1814
    14MSV '71 221231667133-669
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-slide