• Vitesse Delft op podium Stad Delft Bokaal

    Vitesse heeft tijdens de Stad Delft Bokaal een 3e plaats behaald. Op terrein werd van Wippolder won de ploeg op de finaledag van Concordia en verloor het van de gastheren uit Emerald.

    Na de goede eerste ronde, waar Vitesse – onder het schouwspel van de eclips – gelijkspeelde tegen Ariston’80 en afrekende met SEP en DVV Delft, stond gisteren de finaledag op het programma. Vitesse omzeilde DHC en Ariston ’80, omdat deze in de andere poule tegen elkaar speelden.

    Op een redelijk goed gevuld sportpark en een aangenaam zonnetje begon de ploeg van Nick van den Bos om 13:00 uur tegen Concordia. Het werd de wedstrijd van invaller Dez Friebel, want hij scoorde in de tweede helft twee keer en bereidde tussendoor – met een schitterende actie – het doelpunt van Jesse Boateng ook nog voor. Vitesse won met 3-0 en omdat dit een beter resultaat was dan de winst van Wippolder tegen de Zwart-Witten van de Brasserskade, volstond een gelijkspel tegen Wippolder, om de finale te halen.

    Ondanks, dat Wippolder een klasse hoger speelt dan Vitesse, was er van het krachtsverschil nauwelijks iets te merken. De thuisploeg kwam wel op 1-0, maar weer deed Friebel van zich spreken. Deze keer scoorde hij met enig fortuin, want de keeper verkeek zich op de bal en liet deze door z’n handen glippen. Helaas had Wippolder een iets langere adem, want mede door een strafschop won de ploeg met 3-1.

    De strijd om de 3e en 4e plaats was slechts een penaltyserie. Vitesse won deze strijd van Ariston’80 en eindigde deze editie van de Stad Delft Bokaal op de 3e plaats. De winst ging naar DHC, dat Wippolder in de finale verraste.

    De oefencampagne van Vitesse gaat door. A.s. dinsdag 18 augustus speelt de ploeg om 20:00 uur in Tanthof tegen 2e Klasser V.V. Brielle en op zaterdag 22 augustus gaat Vitesse op bezoek bij 3e Klasser F.C. Zoetermeer. Deze wedstrijd begint om 14:00 uur het gelijknamige sportpark.
rfwbs-sliderfwbs-slide