• Senioren 6

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Gaag, Willem van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 15:00Vitesse Delft 6 - Berkel 7Sportpark Tanthof Zuid
    30 nov. 14:15Zoetermeer, fc 4 - Vitesse Delft 6Sportpark FC Zoetermeer
    7 dec. 15:00Vitesse Delft 6 - Blijdorp 7Sportpark Tanthof Zuid
    14 dec. 14:15Neptunus-Schiebroek 5 - Vitesse Delft 6Sportpark Neptunus-Schiebroek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.Haagse Hout 4 - Vitesse Delft 67 - 0
    12 nov.Vitesse Delft 1 - Scheveningen 13 - 2
    16 nov.Vitesse Delft 6 - Ariston'80 101 - 2
  • Poulestanden Vitesse Delft 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Die Haghe 7321016887
    2Sportclub Monster 7320112756
    3HVC'10 6311110644
    4Vitesse Delft 63003320-170

    Poulestanden Vitesse Delft 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Steeds Hooger 588004293324
    2BVCB 8861133161719
    3Zestienhoven 585122920916
    4TOGB 5850336181815
    5AGE-GGK 474122118313
    6Haagse Hout 484042522312
    7Neptunus-Schiebroek 573131817110
    8Ariston'80 1073041528-139
    9Blijdorp 78305232219
    10Berkel 772051227-156
    11Zoetermeer, fc 470071440-260
    12Vitesse Delft 67007435-310
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Vitesse Delft 6

    VS

    Berkel 7

    23 november 201915:00 uur
    Sportpark Tanthof Zuid Veld 5

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Vitesse Delft 6

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    0,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-sliderfwbs-slide