• Senioren 6

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Horst, Steffen van derOverige stafTeammanager
    Marijs, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 nov. 20:00Vitesse Delft 16-23 - Wilhelmus 16-23Sportpark Tanthof Zuid
    24 nov. 14:30Vitesse Delft 6 - Scheveningen 5Sportpark Tanthof Zuid
    1 dec. 13:15Quick Steps 4 - Vitesse Delft 6Sportpark Quick Steps
    8 dec. 14:30Vitesse Delft 6 - FC 's-Gravenzande 16Sportpark Tanthof Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.VELO 11 - Vitesse Delft 65 - 1
    17 nov.Vitesse Delft 6 - Semper Altius 43 - 2
  • Poulestanden Vitesse Delft 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VELO 1186021881018
    2Scheveningen 5750226121415
    3Semper Altius 474212012814
    4Schipluiden 6741229111813
    5Quick Steps 4740322111112
    6LYRA 9732225111411
    7VCS 26312811-310
    8Vitesse Delft 673132622410
    9Westlandia 872051219-76
    10KMD 482061523-86
    11FC 's-Gravenzande 1671151221-94
    12Ariston'80 146105961-523

    Poulestanden Vitesse Delft 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vitesse Delft 63300165119
    2DSVP 63111121024
    3Ariston'80 1331117704
    4TOGB 43003215-130

    Poulestanden Vitesse Delft 6 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schipluiden 511006333
    2Vitesse Delft 6100136-30
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.