• Vitesse Delft Z4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Buddingh, MaartenTechnische staf
    Meeuwsen, DannyOverige stafTeammanager
    Wenneker, BobOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Vitesse Delft 4 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vitesse Delft 41100152133
    2SEP 11001215-130

    Poulestanden Vitesse Delft 4 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vitesse Delft 411003303
    2Wippolder 110013300

    Poulestanden Vitesse Delft 4 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Westland 800000000
    2Vitesse Delft 400000000

    Poulestanden Vitesse Delft 4 (B6040 Mannen Zaal beker recreatie 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alexandria'66 11100142123
    2FC Westland 8110010193
    3Spartaan'20 1110010283
    4Sevenstars 311007073
    5ZVV Den Haag 1411009363
    6ZVV Den Haag 511008263
    7Vitesse Delft 111009453
    8ZVOB 311005053
    9VHL 211009543
    10Vitesse Delft 411009543
    11ZVV Den Haag 711008443
    12Lugdunum 1111005143
    13Ommoord, sv 111007433
    14WIA 2711006333
    15FC Westland 711005233
    16Maense, FC 211005323
    17CWO 211004223
    18Stompwijk'92 211004223
    19PGS/VOGEL 311008713
    20TOGB 311005503
    21RVC '33 211004403
    22RKAVV 111002203
    23AGE-GGK 311002203
    24RKDEO 210015500
    25Margriet 410014400
    26Lugdunum 610012200
    27BSC '68 110012200
    28Stanga 5100178-10
    29WIA 19100135-20
    30DSVP 1100124-20
    31LSVV 70 4100124-20
    32Margriet 1100147-30
    33TPP/Feyenoord Futsal 7100136-30
    34ADIO 2100125-30
    35WIA 22100159-40
    36Wippolder 2100159-40
    37HBS 1100148-40
    38SEV 2100115-40
    39Oliveo 2100149-50
    40Overmaas 4100105-50
    41Tutor 6100139-60
    42ASW 10100128-60
    43Woubrugge 2100107-70
    44MVV'27 zaal 21001210-80
    45Rijneveen, rsv 11001110-90
    46AGE-GGK 101001214-120

    Poulestanden Vitesse Delft 4 (B6050 Mannen Zaal beker recreatie 5e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WIA 2711007343
    2ZVV Den Haag 1411005143
    3AGE-GGK 311004133
    4Alexandria'66 111006423
    5Stompwijk'92 211007613
    6CWO 200000000
    7FC Westland 800000000
    8FC Westland 700000000
    9Lugdunum 1100000000
    10Maense, FC 200000000
    11RKAVV 100000000
    12RVC '33 200000000
    13Spartaan'20 100000000
    14Vitesse Delft 400000000
    15Vitesse Delft 100000000
    16ZVOB 300000000
    17ZVV Den Haag 500000000
    18ZVV Den Haag 700000000
    19PGS/VOGEL 3100167-10
    20Ommoord, sv 1100146-20
    21VHL 2100114-30
    22TOGB 3100137-40
    23Sevenstars 3100115-40

    Poulestanden Vitesse Delft 4 (B6080 Mannen Zaal beker recreatie 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGE-GGK 300000000
    2FC Westland 800000000
    3Maense, FC 200000000
    4RVC '33 200000000
    5Spartaan'20 100000000
    6Stompwijk'92 200000000
    7Vitesse Delft 100000000
    8Vitesse Delft 400000000
    9ZVOB 300000000
    10ZVV Den Haag 700000000
    11ZVV Den Haag 500000000
    12ZVV Den Haag 1400000000

    Poulestanden Vitesse Delft 4 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1dvv Delft 522151693583546
    2RKDEO 722151684651946
    3VELO 2211326125814440
    4Loosduinen 122131886652140
    5Vitesse Delft 4191306102594339
    6WIA 23221201087111-2436
    7MSV '71 322111108599-1434
    8Westlandia 322101118381231
    9Stanga 621921094761829
    10HBS 22283117681-527
    11ZVV Den Haag 172174107783-625
    12Exact 222611583127-4419
    13Wateringse Veld Kranenburg 22142154175-3414
    14ADIO 321411654109-5513
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Vitesse Delft 4

    1214 Mannen Zaal recreatie

    5,37

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,05

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-sliderfwbs-slide