• Vitesse Delft 35+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hopstaken, FrankOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 14:30Vitesse Delft 35+1 - Berkel 35+1Sportpark Tanthof Zuid
    20 nov. 15:15AGE-GGK 35+1 - Vitesse Delft 35+1Sportpark AGE & Zestienhoven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.PKC'85 35+3 - Vitesse Delft 35+14 - 1
  • Poulestanden Vitesse Delft 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Excelsior M. 35+244001541112
    2PPSC 35+22200140146
    3VOB 35+1320116886
    4AGE-GGK 35+14202912-36
    5PKC'85 35+331116604
    6Berkel 35+121017613
    7Zestienhoven 35+121014313
    8Neptunus-Schiebroek 35+1210136-33
    9Vitesse Delft 35+141031117-63
    10Zwaluwen 35+23012613-71
    11HBSS 35+23003117-160
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Vitesse Delft 35+1

    VS

    Berkel 35+1

    30 oktober 202114:30 uur
    Sportpark Tanthof Zuid Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Vitesse Delft 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    2,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-sliderfwbs-slide