• Vitesse Delft 16-23

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Boer, Aad deOverige stafTeammanager
    Klomp, PeterTechnische stafTrainer/coach
    Koster, HaroldTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Maat, YuriMedische stafVerzorger
    Wolve, RenéOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 apr. 20:00Vitesse Delft 2 - WIA 30Tanthof (Delft)
    29 apr. 21:00Vitesse Delft 3 - Exact 2Tanthof (Delft)
    4 mei. 09:00Vitesse Delft JO15-1 - SJC JO15-1Sportpark Tanthof Zuid
    4 mei. 09:00Vitesse Delft JO9-1 - Smitshoek JO9-3Sportpark Tanthof Zuid
    4 mei. 10:00Vitesse Delft JO11-1G - RKDEO JO11-2Sportpark Tanthof Zuid
    4 mei. 10:00Forum Sport JO17-4 - Vitesse Delft JO17-2Sportpark 't Loo
    4 mei. 10:30LYRA JO17-2 - Vitesse Delft JO17-1Sportpark De Zweth
    4 mei. 11:00Vitesse Delft JO11-2 - SVV JO11-3Sportpark Tanthof Zuid
    4 mei. 11:00Deltasport 2 - Vitesse Delft 3Sportpark Broekpolder Deltasport
    4 mei. 12:00Vitesse Delft 4 - Haagse Hout 2Sportpark Tanthof Zuid
    4 mei. 12:30Den Hoorn JO9-8 - Vitesse Delft JO9-2Sportpark Den Hoorn
    4 mei. 13:00DSO 3 - Vitesse Delft 2Sportpark Bentwoud
    4 mei. 14:30Vitesse Delft 6 - Vitesse Delft 7Sportpark Tanthof Zuid
    11 mei. 08:30BVCB JO13-2 - Vitesse Delft JO13-1Sportpark Sporthoek
    11 mei. 08:30DVC JO11-3 - Vitesse Delft JO11-4Sportpark DVC
    11 mei. 08:30Berkel JO11-2 - Vitesse Delft JO11-1GSportpark Het Hoge Land Berkel
    11 mei. 09:00Vitesse Delft JO9-3 - MVV '27 JO9-2Sportpark Tanthof Zuid
    11 mei. 09:00SVV JO9-1 - Vitesse Delft JO9-1Sportpark Harga
    11 mei. 10:00Vitesse Delft JO11-3 - Vredenburch JO11-3Sportpark Tanthof Zuid
    11 mei. 10:00Vitesse Delft JO9-2 - FC 's-Gravenzande JO9-8Sportpark Tanthof Zuid
    11 mei. 10:30Vitesse Delft JO13-2 - Hillegersberg, vv JO13-5Sportpark Tanthof Zuid
    11 mei. 10:30Wilhelmus JO17-2 - Vitesse Delft JO17-1Sportpark Westvliet
    11 mei. 11:00Vitesse Delft 2 - Zwervers, IJVV de 2Sportpark Tanthof Zuid
    11 mei. 11:00Vitesse Delft JO11-2 - Excelsior'20 JO11-4Sportpark Tanthof Zuid
    11 mei. 12:00Vitesse Delft 3 - Victoria'04 2Sportpark Tanthof Zuid
    11 mei. 12:30Vitesse Delft 4 - Forum Sport 5Sportpark Tanthof Zuid
    11 mei. 12:30Wilhelmus JO17-7 - Vitesse Delft JO17-2Sportpark Westvliet
    11 mei. 13:00DOSR JO15-1 - Vitesse Delft JO15-1Sportpark Alkemade Oost
    11 mei. 14:00Ariston'80 13 - Vitesse Delft 5Sportpark TU - Delft
    11 mei. 14:30Vitesse Delft VE1 - VOB VE1Sportpark Tanthof Zuid
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Klik om teamindeling te openen

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Burgering, RickTeamspeler
    Fransen, LarsTeamspeler
    Kaddouri, Hamza elTeamspeler
    Kocak, AlperenTeamspeler
    Snel, PepijnTeamspeler
    Vlonk, ThijsTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-slide