• Vitesse Delft 16-23

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Boer, Aad deOverige stafTeammanager
    Klomp, PeterTechnische stafTrainer/coach
    Koster, HaroldTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Maat, YuriMedische stafVerzorger
    Wolve, RenéOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 20:00Vitesse Delft 2 - XerxesDZB 2Sportpark Tanthof Zuid
    27 okt. 08:30Concordia JO11-6 - Vitesse Delft JO11-2Sportpark Concordia
    27 okt. 08:45DSVP JO9-2 - Vitesse Delft JO9-1Sportpark De Groene Wijdte
    27 okt. 08:45Victoria'04 JO11-1 - Vitesse Delft JO11-1GSportpark Broekpolder Victoria'04
    27 okt. 09:00Vitesse Delft JO11-4 - Concordia JO11-7Sportpark Tanthof Zuid
    27 okt. 09:00Honselersdijk JO9-3 - Vitesse Delft JO9-2Sportpark De Strijphorst
    27 okt. 09:30Quintus JO13-2 - Vitesse Delft JO13-2Sportpark Federatie Quintus
    27 okt. 10:00Semper Altius JO9-3 - Vitesse Delft JO9-3Sportpark Hoekpolder
    27 okt. 10:00Kethel Spaland, vv JO17-1 - Vitesse Delft JO17-1Sportpark Willem-Alexander
    27 okt. 10:00Graaf W II VAC JO11-4 - Vitesse Delft JO11-3Sportpark De Roggewoning
    27 okt. 11:00Vitesse Delft 2 - DSO 3Sportpark Tanthof Zuid
    27 okt. 12:00Vitesse Delft 3 - Deltasport 2Sportpark Tanthof Zuid
    27 okt. 12:30LYRA 8 - Vitesse Delft 5Sportpark De Zweth
    27 okt. 14:30Strijen 1 - Vitesse Delft 1Sportpark Strijen
    27 okt. 14:30Semper Altius VE3 - Vitesse Delft VE1Sportpark Hoekpolder
    27 okt. 14:30Nootdorp 5 - Vitesse Delft 4Sportpark 's-Gravenhout
    27 okt. 14:30KMD 4 - Vitesse Delft 6Sportpark KMD
    27 okt. 14:40Wilhelmus JO17-5 - Vitesse Delft JO17-2Sportpark Westvliet
    29 okt. 22:00SEP 1 - Vitesse Delft 2Tanthof (Delft)
    30 okt. 20:15Oliveo 16-23 - Sportpark De Groene Wijdte
    31 okt. 17:00Wippolder JO9-1 - Vitesse Delft JO9-1Sportpark Pauwmolen
    31 okt. 20:00Westlandia 2 - Vitesse Delft 1Pijl, de (Naaldwijk)
    31 okt. 21:00zvv Den Haag 18 - Vitesse Delft 3Schilp, de (Rijswijk)
    31 okt. 21:00Westlandia 3 - Vitesse Delft 4Pijl, de (Naaldwijk)
    3 nov. 09:00Vitesse Delft JO9-3 - LYRA JO9-5Sportpark Tanthof Zuid
    3 nov. 09:00Vitesse Delft JO9-1 - Berkel JO9-4Sportpark Tanthof Zuid
    3 nov. 09:00Vitesse Delft JO13-1 - BVCB JO13-2Sportpark Tanthof Zuid
    3 nov. 09:30Vitesse Delft JO11-1G - TOGB JO11-3Sportpark Tanthof Zuid
    3 nov. 09:45BSC '68 JO11-3 - Vitesse Delft JO11-4Sportpark Ons Nieuwe Erf
    3 nov. 10:00Vitesse Delft JO9-2 - Den Hoorn - JO9-8Sportpark Tanthof Zuid
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Klik om teamindeling te openen

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Burgering, RickTeamspeler
    Fransen, LarsTeamspeler
    Kaddouri, Hamza elTeamspeler
    Kocak, AlperenTeamspeler
    Snel, PepijnTeamspeler
    Vlonk, ThijsTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.