• Vitesse Delft 16-23

  • Vitesse Delft 16-23

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boer, Aad deOverige stafTeammanager
    Broek, Hilda v.d.Overige stafTeammanager
    Coral, AntonOverige stafTeammanager
    Klomp, PeterTechnische stafTrainer/coach
    Koster, HaroldTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Wolve, RenรฉOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 08:30Semper Altius JO9-1 - Vitesse Delft JO9-1Sportpark Hoekpolder
    29 jan. 08:30DSO JO11-4 - Vitesse Delft JO11-2Sportpark Bentwoud
    29 jan. 09:00Vitesse Delft JO13-1 - TOGB JO13-4Sportpark Tanthof Zuid
    29 jan. 09:30Vitesse Delft JO9-2 - Wippolder JO9-2Sportpark Tanthof Zuid
    29 jan. 09:30Graaf W II VAC JO8-5 - Vitesse Delft JO8-1Sportpark De Roggewoning
    29 jan. 10:30Vitesse Delft JO13-2 - Semper Altius JO13-4Sportpark Tanthof Zuid
    29 jan. 10:30Vitesse Delft JO15-2 - S.V. Den Hoorn JO15-3Sportpark Tanthof Zuid
    29 jan. 10:45Oliveo JO11-1 - Vitesse Delft JO11-1JMSportpark De Groene Wijdte
    29 jan. 13:00S.V. Den Hoorn JO15-2 - Vitesse Delft JO15-1Sportpark Den Hoorn
    29 jan. 14:30Vitesse Delft 6 - DSVP 6Sportpark Tanthof Zuid
    29 jan. 14:30Vitesse Delft 35+1 - Zwaluwen 35+2Sportpark Tanthof Zuid
    29 jan. 14:30CVC Reeuwijk JO18-1 - Vitesse Delft JO18-1Sportpark Groene Zoom
    29 jan. 15:00RAS 5 - Vitesse Delft 4Sportpark Albarda
    29 jan. 15:00DSVP 5 - Vitesse Delft 5Sportpark De Groene Wijdte
    5 feb. 09:00Vitesse Delft JO8-1 - Nootdorp JO8-2Sportpark Tanthof Zuid
    5 feb. 09:00Vitesse Delft JO9-1 - Full Speed JO9-1Sportpark Tanthof Zuid
    5 feb. 09:00Vitesse Delft JO13-1 - Soccer Boys JO13-1Sportpark Tanthof Zuid
    5 feb. 09:00Vitesse Delft JO15-1 - Nootdorp JO15-2Sportpark Tanthof Zuid
    5 feb. 09:00Wippolder JO9-3 - Vitesse Delft JO9-2Sportpark Pauwmolen
    5 feb. 09:00S.V. Den Hoorn JO11-2 - Vitesse Delft JO11-1JMSportpark Den Hoorn
    5 feb. 10:00Vitesse Delft JO11-2 - DSVP MO11-1Sportpark Tanthof Zuid
    5 feb. 10:00Schipluiden JO13-2 - Vitesse Delft JO13-2Sportpark Keenenburg
    5 feb. 10:00Forum Sport JO15-3 - Vitesse Delft JO15-2Sportpark 't Loo
    5 feb. 11:00Vitesse Delft JO18-1 - Spijkenisse JO18-2Sportpark Tanthof Zuid
    5 feb. 11:00Vitesse Delft 2 - Verburch 2Sportpark Tanthof Zuid
    5 feb. 12:00Vitesse Delft 3 - VELO 4Sportpark Tanthof Zuid
    5 feb. 12:00Vitesse Delft 4 - VELO 7Sportpark Tanthof Zuid
    5 feb. 12:00Die Haghe 2 - Vitesse Delft 2Sportpark Ockenburgh
    5 feb. 12:00SVO Buytenpark 6 - Vitesse Delft 6Sportpark Buytenpark Zoetermeer
    5 feb. 12:30Vitesse Delft 5 - Berkel 9Sportpark Tanthof Zuid
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Klik om teamindeling te openen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-slide