Voor Vitesse begint de allesbeslissende nacompetitie a.s. zaterdag (7 juni). De ploeg speelt thuis tegen Olympia uit Gouda. Bij winst plaatst Vitesse zich voor de finale een week later, op neutraal terrein.
Maar zover is het nog lang niet. Vitesse had zich, door middel van en keurige tweede plaats in de competitie, verzekerd van een nacompetitiewedstrijd minder. De mannen van Nick van den Bos stromen in de tweede ronde in. Olympia moest afgelopen zaterdag wel aan de bak en won enigszins fortuinlijk van Wilhelmus.
Olympia eindigde het afgelopen seizoen op de derde plaats in de 3e Klasse E, achter UVS en FC Zoetermeer. Door deze eindstand moest de ploeg uit Gouda afgelopen zaterdag aantreden tegen Wilhelmus. Deze ploeg won de laatste periode en was twee keer tegenstander van Vitesse. Olympia won, na een 2-1 ruststand, met 3-2. Het moest hier wel hard voor werken, want Wilhelmus was niet de mindere van de twee.
De wedstrijd tussen Vitesse en Olympia begint a.s. zaterdag om 14:30 uur en staat onder leiding van dhr. Homes. De winnaar van het duel speelt op 14 juni tegen de winnaar van CVV Zwervers-Schipluiden. Het behoeft geen uitleg, dat Vitesse alle steun weer kan gebruiken. Net als in de laatste wedstrijd van de competitie, waar zeer veel Vitesse supporters aanwezig waren, hoopt de club nu ook weer op een grote opkomst.