• Jong Vitesse speelt eerste oefenwedstrijd

    Jong Vitesse mocht zich klaarmaken voor de eerste oefenwedstrijd van het seizoen. Deze was tegen het 23-1 team van fc Zoetermeer. 
     
    Het was voor velen de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen. Jong Vitesse begon goed aan de wedstrijd en via een goed spelende Kenji Schaarenman kreeg Halmat Korte de eerste kans. Helaas ging deze er niet in. Hierna kregen ook Tobias Duinkerken en Mike Slingerland nog kansen maar ook deze werden niet benut. 
     
    In minuut 30 begon er een verval te komen in het spel van de ploeg. Dit had te maken met de fitheid en met het spel van de tegenstander. De ploegen hielden elkaar in evenwicht tot de rust. 
     
    Na de rust kwam fc Zoetermeer goed de kleedkamer uit een kwam op een 2-0 voorsprong. De 1-0 uit een vrijetrap en de 2-0 uit een penalty. 
     
    Jong Vitesse probeerde het weer op te pakken en kreeg een legio aan kansen. De ingevallen Dez Friebel die later ook bij Vitesse 1 zou spelen kreeg 3 goede mogelijkheden maar faalde in de afronding. Ook Wilson Iwaye kreeg 2 kansen maar ook hij kreeg de bal er niet in. De ploeg deed zichzelf echt tekort. 
     
    Een mooie vermelding is wel dat tijdens deze wedstrijd 3 jeugdspelers mee mochten doen. Finn de Graaf viel al snel in en mocht zijn 2de wedstrijd bij schrijven in jong Vitesse. 
    Ook Luuk van Geest en Tom de Cock vielen tijdens deze wedstrijd in. Voor deze 2 spelers was het hun debuut. 
    De jeugdige spelers deden dit op een uitstekende manier. 
     
    In de slotfase kreeg fc Zoetermeer nog een penalty maar deze keer mocht dat niet baten. Kevin Kingma keerde de inzet. 
     
    Al met al was de uitslag geflatteerd en een doelpunt of 2 had zeker gemoeten. 
     
    A.s. dinsdag zal jong Vitesse weer aantreden tegen zvv Pelikaan. Deze wedstrijd is om 20.00 thuis. 
     
    Tot dan! 


    Tekst: Chris van Beekum
rfwbs-sliderfwbs-slide