
Vanmiddag start voor Vitesse Delft het bekertoernooi met een uitwedstrijd tegen CVV Be Fair. De club uit Waddinxveen, die net als Vitesse in de Derde Klasse uitkomt.
De voorbereiding van Vitesse Delft verliep wisselvallig. Na nederlagen tegen de Onder 23 van RBC en Westlandia wist de ploeg wel vertrouwen te tanken met een overwinning op Antibarbari, waarin vooral de eerste helft sterk werd gespeeld. Tijdens de voorronde van het Stad Delft Bokaal maakte de ploeg van hoofdtrainer Nick van den Bos nog een solide indruk, maar op de finaledag viel Vitesse zwaar tegen met ruime nederlagen tegen DHC en Ariston’80.
Het elftal van Delft-Zuid is dus nog zoekende naar de juiste vorm en kan een positief resultaat goed gebruiken om vertrouwen te tanken richting de competitiestart.
De wedstrijd tussen Be Fair en Vitesse Delft wordt vanmiddag gespeeld op Sportpark ’t Suyt in Waddinxveen. Aftrap is om 15:00 uur. De wedstrijd staat onder leiding van scheidsrechter E.Middelham.
Bezoekadres:
Sportpark 't Suyt
Toernooiweg 101
2741 LE Waddinxveen