Verslag E1 naar Feyenoord - RKC
22/02/2012Zaterdag 18 februari zijn we dankzij vrijkaartjes die wij hebben gekregen van de KNVB met de E1 naar de wedstrijd Feyenoord- RKC geweest.
Dat zoiets in zeer korte tijd niet te organiseren valt werd ons (weer) snel duidelijk. Met de nodige strubbelingen gaan we uiteindelijk met de E1 in 3 auto’s naar de Kuip om eens lekker te gaan zitten voor een lekker potje voetbal.
Dan begint het; we zijn nog geen 50 meter weg van de kantine of 2 Bromsnorren vinden het nodig om onze net ingelaste reis alweer af te breken..!
Alcoholcontrole..!! Daar gaan de eerste 15 minuten alweer, maar gelukkig, Arno, Laurette en Ed hadden niet te diep in het glaasje gekeken, en konden we de reis vervolgen.
In Rotterdam aangekomen dachten duizenden net zo slim te zijn als ons om maar vast lekker op tijd bij het stadion te zijn… Daar werden natuurlijk weer de nodige minuten verloren, maar uiteindelijk waren we toch mooi op tijd in het stadion en konden ons gaan opmaken voor die lekkere pot voetbal.
I’ve got a Feeling van de Black Eyed Peas knetterde in een remixversie uit de speakers en wat bleek? Richomar, Alec en Robin de Way bleken al net zo gek als Ed de warming up op wel een hele speciale manier te vieren..! Dit in tegenstelling tot de andere mannen en trainer Hans die zich liever op het voetbal wilden gaan concentreren.
De sfeer zat er nu goed in en de wedstrijd gaat beginnen. Een snel en kort offensief van Feyenoord deed vermoeden dat dit wel weer een wedstrijdje van meneer Guidetti kon gaan worden!
Maar helaas, dat werd het niet…Na 10 minuten zakte het niveau van de wedstrijd zover terug, dat zelfs Richomar zijn trainingscursus TC3 al leek te hebben gehaald.
Hij analyseerde de wedstrijd kort maar krachtig fluisterend in het oor van Ed; “deze wedstrijd is saaaaaaaaiiiiiii man (!) en dat was het zeker!
20 minuten voor tijd waren we dan wel getuige van hét voetbalmoment van het weekend, Guidetti neemt de penalty, schiet hem keihard binnen, en…..trekt zijn shirt uit…(!)
Verbijstering alom, woorden als koeiekop, paarde…, nono en stupidhead vlogen door de kuip…Guidetti rood, en met 10 man verder.. RKC had de wedstrijd toch al aardig in de tang, dus de gelijkmaker kon niet uitblijven en viel dan ook 4 minuten voor tijd, in elk geval dus wel een terechte uitslag.
Met gemengde gevoelens verlaat de E1 de kuip, want hoe zou het gaan met de terugreis..?
En ja hoor, 5 minuten voor 9 stappen we in de auto’s, kwart voor 10 zijn we van de parkeerplaats af, en 22.15 uur kunnen we gaan rijden, om uiteindelijk om 22.30 uur bij Vitesse Delft terug te keren.
Een uitstapje van 6 uur voor een wedstrijd van 2 x 3 kwartier..
Maar de gezelligheid en kameraadschap van de mannen was mooi om te zien, en we waren er lekker een avondje tussenuit, hartstikke leuk, bedankt KNVB..!! Jullie hebben je keurig gedragen, en dit kunnen we zeker nog een keertje doen!
Arno, Laurette en Hans en zijn vrouw bedankt voor het rijden, het is uiteindelijk toch allemaal goed gekomen!
Ed
